Podłogi z dębu europejskiego, bądź też stylizowane na dąb europejski, należą do najpopularniejszych. Trudno o bardziej tradycyjną podłogę, ale trudno też o bardziej uniwersalną.

Teraz wzór dąb europejski (european oak) jest dostępny także w panelu Hydrocork.

Panel winylowy Hydrocork European Oak

Hydrocork to niska podłoga panelowa o wysokości zaledwie 6mm, przez co może być kładziona na istniejące podłogi bez ich zrywania i bez znaczącego wpływu na wysokość pomieszczenia.

Hydrocork European OakDzięki naturalnej elastyczności korka Hydrocork jest bardzo wygodne do chodzenia, szczególnie boso.

Elastyczność i ściśliwość korka pozwalają podłodze łatwo dostosowywać się do wywieranego na nią nacisku. Hydrocork świetnie absorbuje wstrząsy. Jest też podłogą wodoodporną.

Hydrocork jest panelem o wysokiej odporności i wytrzymałości, dzięki zastosowanej powłoce winylowej, posiada też dwie bardzo ważne zalety:

  • Korek stanowi naturalną izolację akustyczną: to struktura wypełniona powietrzem o strukturze plastra miodu, przez co absorbuje dźwięki i wibracje.
  • Korek zapewnia naturalną izolację termiczną, jest materiałem zapobiegającym rozpraszaniu energii. Ze względu na niską przewodność cieplną zapewnia optymalną temperaturę podłogi przez cały rok.

Inne podłogi Hydrocork o dębowym dekorze:

Hydrocork Sawn Bisque Oak

Hydrocork Sawn Bisque Oak

Hydrocork Elegant Oak

Hydrocork Elegant Oak

Hydrocork Sawn Twine Oak

Hydrocork Sawn Twine Oak

Więcej o Hydrocork >>>

Zapraszamy!

Zapraszamy do  sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć ekspozytory podłóg Hydrocork.

Zobacz pełną ofertę podłóg w Gdańsku >>>