Dlaczego podłogi winylowe?

Naturalne i realistyczne efektyNATURALNE I REALISTYCZNE EFEKTY

Matowa powierzchnia połączona z różnorodnymi wzorami imitującymi drewno, cement, metal czy naturalny kamień wiernie odzwierciedla dany materiał. Tłoczona powierzchnia nadaje podłodze naturalności i czyni ją bardziej atrakcyjną.

Ciepły materiałCIEPŁE

Naturalne właściwości korka odgrywają zasadniczą rolę w izolacji cieplnej, zapewniając niezrównoważony komfort, przytulność oraz niższe koszty energii. Dzięki słabej przewodności cieplnej korek jest zawsze ciepły w dotyku, bowiem nie przepuszcza, ani nie pochłania ciepła naszego ciała.

Komfortowe podłogiKOMFORTOWE

Podwójna warstwa korka zmniejsza nacisk na stawy i kręgłosup. Korek nadaje podłogom odpowiednią sprężystość i elastyczność zapewniając komfort chodzenia.

Szybki montaż podłógSZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

Montaż tych podłóg jest szybki i łatwy dzięki opatentowanemu systemowi CorkLoc. Podłogi Vinylcomfort nie wymagają kleju ani skomplikowanych przygotowań podłoża. Podłogi te są wyposażone w uszczelki na całym obwodzie zwiększając w ten sposób ochronę przed wilgocią.Zintegrowany podkład korkowy oprócz dodatkowego wytłumienia i ocieplenia, pełni funkcję podkładu podpodłogowego, który wymagany jest przy instalacji podłóg panelowych.

Łatwa pielęgnacjaŁATWE W PIELĘGNACJI

By podłogę utrzymać w czystości wystarczy tylko ją odkurzać oraz co jakiś czas przemywać szmatką z użyciem środków pielęgnujących.

Cichy materiałCICHE

Złożone z dwóch warstw korka podłogi Vinylcomfort silnie tłumią dźwięki dobiegające z innych kondygnacji oraz obniżają poziom hałasu powstający wewnątrz mieszkania

Trwałe podłogiTRWAŁE

Podłogi z warstwą mocno sprasowanego korka przenoszą bardzo duże obciążenia. Pod wpływem nacisku mikrokomórki korka ulegają kompresji, przez co na powierzchni powdłogi brak jest śladów wgłebie ń i załamań. Podłogi zabezpieczone są przed zużyciem powłoką wysokiej jakości winylu, dzięki któremu powłoka jest niezwykle odporna na ścieranie i zarysowania, sprawiając tym samym, że wygląda jak nowa przez wiele lat.

KOLEKCJE VINYLCOMFORT

Kolekcja podłóg VinylComfort Home

VinylComfort HomeVinylComfort Home

Grupa podłóg winylowych przeznaczonych do użytkowania w pomieszczeniach mieszkalnych. Wzornictwo tradycyjne i bardziej nowoczesne. Zobacz!

VinylComfort Home

Kolekcja podłóg VinylComfort Commercial

VinylComfort CommercialVinylComfort Commercial

Grupa podłóg winylowych przeznaczonych do użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej: w restauracjach, biurach, muzeach, sklepach, itd. Można także instalować w mieszkaniach. Zobacz!

VinylComfort Commercial