Drzwi Asilo Bari to klasyczny model skrzydła ramiakowego, oferowany wyłącznie w systemie bezprzylgowym, najczęściej w wersji z chowanymi zawiasami. A klasyka – jak zawsze – świetnie sprawdzi się w najróżniejszych wnętrzach.

Drzwi Bari 3 w kolorze śnieżna biel

Bari to drzwi z dużymi płycinami, które – w zależności od potrzeba – można zamienić na szyby. Drzwi dostępne są w wersji bez szyb, częściowo przeszklone i z przeszkleniem całkowitym, przeciętym ozdobną ramą.

Wersje drzwi Bari

Konstrukcja tradycyjna, ramiakowa, w nowoczesnym wydaniu. 

W drzwiach z przeszkleniem wykorzystano tzw. szkło bezpieczne, czyli dwuwarstwowe z folią między taflami, która w przypadku stłuczenia pozostawi je w jednym kawałku. Drzwi można bez najmniejszego ryzyka zamontować w pokoju dziecięcym. Standardowo stosowane jest szkło mleczne, jednakże można je zmienić na szkło bezbarwne lub czarne, które podkreśli wyjątkowy charakter skrzydła. 

Drzwi Bari 1 w kolorze białym

Bari w wersji malowanej dostępne jest w czterech kolorach. W wersji fornirowanej do wyboru jest 16 oklein drewnianych. Skrzydło można montować na ościeżnicy bezprzylgowej regulowanej, jak również na ościeżnicy ukrytej.

Drzwi Bari 3 w kolorze szara platyna

Zobacz inne drzwi Asilo:

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby wycenić drzwi Asilo Bari. Zachęcamy też do zapytań online