Art Deco to styl wywodzący się z lat dwudziestych ubiegłego wieku. Delikatne żłobienia drzwi  o geometrycznym kształcie to klasyka, która będzie pasować do tego stylu. 

Porta Art Deco

Frezowanie Art Deco

Skrzydła Porta Art Deco mają zgeometryzowane kształty frezowań. Wzór frezu zależy od modelu. Model 1 ma frezowanie węższe, przechodzące przez niemal całe skrzydło, z zakrzywieniem pod kątem prostym przy klamce. Modele 2, 3 i 4 mają szerszy frez dekoracyjny o owalnym kształcie.

Frezowanie Art Deco

Konstrukcja drzwi to płyta HDF z wypełnieniem typu „plaster miodu” (standard) lub płyta wiórowo-otworowa (za dopłatą), z wewnętrznym ramiakiem. Wykończenie: farba akrylowa UV lub pokrycie Premium (skrzydło: lakier Premium, ościeżnica: okleina Premium).

Kolor wykończenia: biały, RAL 9003.Porta Art Deco 4 i 3

Drzwi kolekcji Art Deco można zamówić w standardowej wysokości, albo podwyższone do 220 cm.

Drzwi dostępne są zarówno w wersji przylgowej, jak i z ukrytymi zawiasami (wersja bezprzylgowa), a także w wersji z odwrotną przylgą. Można montować je jako jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe, jak również w wersji przesuwnej.

Porta Art Deco 2 i 1

Drzwi można zamówić z zamkiem magnetycznym lub zwykłym: z kluczem pokojowym, z wkładką patentową, z blokadą wc albo bez otworu na klucz.

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby wycenić drzwi Porta Art Deco. Zachęcamy też do zapytań online