Prosta konstrukcja, minimalistyczny wygląd skrzydeł bez dodatkowych zdobień, wykończenie w postaci trwałej okleiny oddającej charakter naturalnego drewna. Takie są drzwi Porta Balance.

Porta Balance

Modele A.0, B.0 oraz D.0 to minimalistyczne drzwi bez przeszkleń, w których zamiast szyb znajdziemy płyciny umieszczone pomiędzy pionowymi i poziomowymi ramiakami. Wszystkie trzy warianty szczególnie dobrze sprawdzą się jako drzwi do toalety, sypialni, pokoju nastolatka czy wejście do domowego gabinetu. Stabilna konstrukcja i brak przeszkleń zapewnią większy poziom izolacji od hałasu oraz poczucie intymności w pomieszczeniach, w których jest to szczególnie istotny aspekt. 

Porta Balance - wybrane modele

Model B.1. to szczególnie ciekawa propozycja do pomieszczeń, które wymagają dodatkowego doświetlenia: do małych i wąskich pokoi czy salonu. Duża tafla szkła umieszczona między ramiakami zajmuje niemal cały obszar skrzydła. Dzięki temu drzwi nie tylko pozwalają wpuścić do środka więcej światła i optycznie powiększyć przestrzeń, ale dodają wnętrzu przytulności.

Drzwi Porta Balance - wszystkie modele

Modele D.1, D.2 i D.3 to drzwi częściowo przeszklone. Skrzydła posiadają od jednej do trzech symetrycznie ułożonych szyb. 

Okleiny

Do wyboru jest ponad 20 kolorów oklein, dzięki czemu bez trudu dopasujesz odcień, który będzie najlepiej prezentował się w Twoim pomieszczeniu. Dla zwolenników rozświetlających wnętrze barw PORTA przygotowała kolory: Biały, Wenge White, Sosna Norweska, Sosna Andersen, Dąb Skandynawski. Miłośnicy ciepłych, słomkowo-miodowych odcieni mogą wybrać m.in.: Dąb Catania, Akacja Miodowa, Dąb Kalifornia, Dąb Craft Złoty, Buk Skandynawski. Nie zabrakło również wariantów dla fanów ciemniejszych odcieni. I tak w kolekcji PORTA BALANCE, do wyboru są m.in.: Dąb Szkarłatny, Dąb Południowy i Dąb Hawana.

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby wycenić drzwi Porta Balance. Zachęcamy też do zapytań online