Charakterystyczną cechą tej kolekcji drzwi Porta jest pionowa szyba, biegnąca od samej góry do samego dołu skrzydła, będąca nie tylko jego zdobieniem, ale i elementem konstrukcyjnym. Zmienia się tylko szerokość szyby, jej położenie i kolor.

Drzwi Porta Focus 4a

Szyba w drzwiach Focus to szyba matowa lub czarna, hartowana, o grubości 8mm montowana „na kant”, bez dodatkowych ramek czy uszczelek. Zobacz,  w jakich konfiguracjach możesz zamówić Focusy:

Dostępne modele drzwi

Modele: Focus 4A oraz Focus 2.0

Modele: Focus 4B oraz 4a z czarną szybą

Najbardziej efektownym i zwracającym największa uwagę Klientów jest model Porta Focus 4.A w białej farbie akrylowej UV z czarną szybą. Można wybrać go w wersji przylgowej, bezprzylgowej lub z podwyższanym panelem Level, jak na zdjęciu poniżej:

Porta Focus 4A z czarną szybą

Porta Focus 4a białe z czarną szybką

Drzwi z kolekcji Porta Focus dostępne są w szerokiej gamie oklein oraz lakierowane. Wypełnienie skrzydła typu „plaster-miodu” lub płyta wiórowo-otworowa – do wyboru.

Porta Focus 4a

Drzwi można zakupić z zamkami klasycznymi lub magnetycznymi w wersjach: na klucz pokojowy, na wkładkę patentową, z blokadą WC, bez otworu na klucz. 

Porta Focus 4a z panelem górnym Level

Kolekcja Porta Focus świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz, podkreślając ich charakter. Sprawdzą się także w oszczędnych, minimalistycznych pomieszczeniach, stanowiąc niewątpliwy element ozdobny.

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby wycenić drzwi Porta Focus. Zachęcamy też do zapytań online