Prosta płytowa konstrukcja, brak przeszkleń, zdobienia w postaci frezów, a przede wszystkim przepiękna dębowa okleina naturalna – takie są drzwi Porta Natura Vector.

Porta Natura Vector V w okleinie Dąb

Drzwi z ozdobnym frezem

Ozdobne frezowanie (rowki wykonywane frezarką o diamentowanym ostrzu na skrzydle drzwiowym) jest charakterystyczną cechą tych drzwi. Najpopularniejsze są klasyczne wzory: Natura Vector V oraz U.  Subtelne trzy pionowe frezy przechodzące przez całą długość skrzydła w modelu Natura Vector B pasują do wnętrz minimalistycznych. Nowoczesna jodełka francuska na modelu Natura Vector J pasuje do wyrazistych sypialni czy łazienek wzorowanych na SPA.

Modele z kolekcji Natura Vector

Natura Verte V i U

Natura Verte J i E

Natura Vector B

Drzwi podwyższane

Natura Verte dostępne są w wersji podwyższanej, o wysokości 220 cm. Drzwi podwyższane szczególnie dobrze sprawdzą się we wnętrzach kamienic, apartamentowców i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wyższymi niż standardowe pomieszczeniami. Co nie znaczy, że nie mogą zostać zamontowane w pokojach o typowych wymiarach. Jak najbardziej mogą!

Dostępne kolory oklein

Dostępne są dwa rodzaje oklein: okleina naturalna Dąb 1 oraz okleina naturalna Dąb Satin Biały.

Natura Verte białe

Drzwi dostępne są w wersji przylgowej lub bezprzyglowej z zamkiem magnetycznym. Zostały zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, pozbawionymi substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska, a przy tym zapewniających wysoki poziom ochrony. Lakier wodny wykazuje bardzo dobrą odporność mechaniczną, drzwi nie są podatne na zarysowania okleiny lub jej ścieranie. Lakier ten jest łatwy w czyszczeniu, a dzięki temu drzwi są łatwe w utrzymaniu.

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby wycenić drzwi Porta Natura Vector. Zachęcamy też do zapytań online