Fusion HybridFusion Hybrid – powłoka, która łączy walory olejowosku i funkcjonalność lakieru.

Podłogi drewniane lakierowane są niezwykle funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Podłogi drewniane olejowoskowane z kolei dostępne są w niezwykłej gamie wybarwień, pozwalają odczuć naturalną strukturę drewna i umożliwiają miejscową renowację deski.

Co więc wybrać?

Dzięki Fusion Hybrid wybór staje się dużo prostszy. Ta powłoka zapewnia funkcjonalność lakieru i zalety olejowosku.

 

14 razy bardziej odporna podłoga

Fusion Hybrid jest aż 14 razy bardziej odporna na ścieranie niż standardowa powłoka olejowoskowana. W związku z tym cechuje ją zwiększona wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Pełna paleta kolorów

Wybarwienia, które do tej pory były dostępne wyłącznie w olejowosku, dostępne są teraz także w wykończeniu hybrydowym. Fusion Hybrid jest ultramatowa, otwartoporowa i pozwala zachować naturalne walory drewnianej powierzchni – wnikając w powierzchnię drewna, eksponuje strukturę i rysunek.

Powłoka hybrydowa podłóg drewnianych

Powłoka ekologiczna

Fusion Hybrid to powłoka ekologiczna, pozbawiona rozpuszczalników i szkodliwych dla zdrowia substancji, a co za tym idzie – przyjazna alergikom i dzieciom oraz bezpieczna dla zwierząt. Nie zamyka porów drewna, wnikając w jego strukturę, co pozytywnie wpływa na mikroklimat w pomieszczeniu. Można ją stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i przestrzeniach użyteczności publicznej. Została sprawdzona i certyfikowana pod względem śliskości oraz emisji lotnych związków organicznych (LZO) oraz w zakresie reakcji na ogień (klasa Cfl-s1) – posiada jeden z najbardziej rygorystycznych certyfikatów TUV oraz Instytutu Technologii Drewna.

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, gdzie możesz zobaczyć szeroką kolekcję podłóg Jawor-Parkiet.