Oto kilka propozycji dekoracyjnych korków ściennych. Nie należą do najpopularniejszych, ale z pewnością są oryginalne i – momentami – zupełnie niepowtarzalne.

Flores White

Ten bielony korek to jedyny dostępny w sprzedaży reprezentant rodziny Flores. Stosunkowo gładki, z pewnego dystansu wygląda jak pomalowany na biało mur z betonowych bloków. Dopiero, gdy podejdziemy bliżej, wyraźna staje się delikatna struktura korka. A po dotknięciu, zamiast betonu czujemy przyjazne ciepło kory dębu korkowego.

Korek ścienny Flores White

Fiord Natural

Korek naścienny naturalny o głębokiej barwie i zdecydowanej strukturze. Stosunkowo rozległe  płachty nie rozdrobnionego korka nadają linii Fiord niecodziennego charakteru. Świetnie wygląda na dużych powierzchniach, gdzie rysunek Fiordu zostaje wyeksponowany. Warto zwrócić uwagę, jaki efekt daje niewielkie nawet podświetlenie.

Korek ścienny Fiord Natural

Korek ścienny Fiord Natural

Fiord White

Jeden z tych korków naściennych, które łączą naturalną barwę korka z kolorowymi – w tym przypadku, białymi – wstawkami. Tego rodzaju korek pozwala na zharmonizowanie brązowawych odcieni korka naturalnego z białymi meblami i innymi białymi elementami wyposażenia pomieszczenia.

Korek ścienny Fiord WHite

Korek na ścianę Fiord White

Fiord Exclusive

Przepiękny przedstawiciel korków naściennych bielonych. Jak wszystkie Fiordy, jeszcze zyskuje wyeksponowany na dużych powierzchniach. Ciepła, cicha ściana o wyjątkowych walorach ozdobnych.

Ściana korkowa Fiord Exclusive

Korek ścienny Fiord Exclusive

Alabaster Cream

Alabastrowa struktura i kremowa barwa – to wszystko zawarte jest już w samej nazwie tego korka ściennego. Świetnie nadaje się do przytulnych wnętrz, w których grają ciepłe światła i lekkie cienie. Te płytki do najtańszych nie należą, ale uzyskany efekt mówi sam za siebie.

Korek ścienny Alabaster Cream

Korek na ścianę Alabaster Cream

Alabaster Porcelain

Drugi reprezentant linii Alabaster, tym razem w nieco bardziej stonowanym odcieniu. Równie piękny i równie efektowny, ale do wnętrz o trochę innym charakterze.

Korek ścienny Alabaster Porcelain

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku , gdzie można na żywo obejrzeć płytki korkowe.