Oto, jakie podłogi najczęściej kupowali nasi klienci w pierwszych sześciu miesiącach roku:

5. Dąb Classic Jawor-Parkiet

Obecnie w promocji 15%!

Podłogi dwuwarstwowe drewniane Jawor-Parkiet to zawsze wysoka jakość wykonania i świetny design. Dąb Classic zaś, to chyba najbardziej uniwersalna deska: naturalny kolor dębu, pojawiają się zdrowe sęki, dopuszczalna jest biel. Deskę można zamówić z fazą czterostronną, ze szczotką, w lakierze lub olejowosku.

4. Panele laminowane układane w jodełkę Chateau

Można już ogłosić oficjalnie triumfalny powrót podłóg układanych w jodełkę. Nie tylko stały się bardzo popularne, ale wciąż stają się popularniejsze. Okazuje się, że jodła sprawdza się nie tylko w wersji drewnianej, ale i laminowanej. Panele Chateau mają klasę ścieralności AC4 i czterostronną fazę.

3. Hydrocork Sylvan Gold Oak

Coraz więcej osób docenia zalety Hydrocorka – wodoodpornej, cichej, ciepłej podłogi korkowej. Sylvan Gold Oak wyróżnia się szeroką deską i bardzo naturalnym rysunkiem drewna. To naprawdę piękna i funkcjonalna podłoga.

2. Dąb Alabastro Jawor-Parkiet

Obecnie w promocji 15%!

Dąb naturalny jest najbardziej uniwersalną podłogą, ale nie wszystkim musi podobać się jednakowo. Dla tych osób, którzy uznają go za zbyt żółty, stworzono deskę dwuwarstwową Dąb Alabastro. To wciąż bardzo naturalnie wyglądająca podłoga, ale odpowiednie podbarwienie pozbawia ją niektórych odcieni. Dąb Alabastro to podłoga fazowana, szczotkowana, lakierowana lub w olejowosku.

1. Dąb Lisbon

Obecnie w promocji!

Oto najczęściej wybierana obecnie podłoga: deska trójwarstwowa marki Wicanders, olejowana, rustykalna, czterostronnie fazowana. To wciąż odmiana dębu naturalnego, tylko w trochę ciemniejszym wydaniu. Deski trójwarstwowe możemy zarówno kleić do posadzki, jak i układać na podkładzie korkowym pływająco. (Klienci mogą również wybrać wersję lakierowaną Faro tej samej deski, jak również deski bielone Porto i Keppel).

Zapraszamy!

Odwiedź nas w w naszych sklepach aby obejrzeń na żywo dostępne podłogi.