Podłogi drewniane typu dąb naturalny absolutnie zdominowały sprzedaż w minionym półroczu. Klasyka jest wiecznie modna, jeśli więc zależy nam na podłodze uniwersalnej, która przetrwa wszelkie zmiany trendów, dąb naturalny jawi się jako bezpieczny wybór.

5. Jawor-Parkiet Dąb Classic

Podłoga Dąb Classic

Podłogi drewniane Jawora wyróżnia doskonała jakość i dbałość o szczegóły wykonania. Dwuwarstwowe deski klei się do podłoża, a gruba, wierzchnia warstwa użytkowa gwarantuje wieloletnią, bezproblemową eksploatację podłóg, które wraz z upływem czasu stają się jeszcze piękniejsze.

4. Podłoga korkowa Originals Character

Podłoga korkowa Originals Character

Jedyna w zestawieniu podłoga, która nie nawiązuje wyglądem do dębów. Originals Character to jeden z najstarszych wzorów paneli korkowych CorkComfort, który – sądząc po nieustającej popularności – nieodmiennie zachwyca coraz to nowe pokolenia.

Podłoga naturalna, o charakterystycznym odcieniu korka i ciekawej strukturze.

3. Hydrocork European Oak

Podłoga wodoodporna Hydrocork European Oak

Wodoodporne panele Hydrocork posiadają wiele zalet, m.in. cechują się niezwykłą trwałością, są ciepłe i ciche, nadają się do położenia na starą podłogę. Czy można się dziwić, że od chwili wprowadzenia na rynek stały się przebojem?

Model, który zdobył Państwa najwyższe uznanie w minionym półroczu to European Oak (dąb europejski). Realistyczny dekor to kolejna zaleta Hydrocorka.

2. Prestige Decor Baltic Amber

Podłoga drewniana Baltic Amber

Nieco ciemniejsza i bardziej zróżnicowana kolorystycznie wersja dębu w desce drewnianej dwuwarstwowej firmy Prestige Decor. Elegancja w najwyższym wydaniu.

1. Prestige Decor Natural Selection

Podłoga dębowa Natural Selection

Dwuwarstwowa podłoga drewniana Prestige Decor w wersji klasycznego dębu naturalnego. Górna warstwa użytkowa to 6mm czystego dębu. Warstwa dolna wykonana została z wysokiej jakości sklejki wilgocioodpornej brzozowej prasowanej krzyżowo.

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć na żywo najpopularniejsze podłogi.