W Domu Korkowym oferujemy szeroką gamę podłóg drewnianych, korkowych, paneli laminowanych i winylowych. Spośród nich w pierwszej połowie 2018 r. uznaniem naszych klientów najbardziej cieszyły się następujące podłogi:

5. Dąb lamelowy Grabo

Klasyczny dąb w desce z lamelami. Niska cena w połączeniu z wysoką jakością zadecydowały o popularności tej podłogi, którą możemy montować zarówno na pływająco na podkładzie korkowym, jak też kleić do posadzki.

Podłoga lamelowa Grabo

4. Jawor-Parkiet Dąb Classic

Jawor-Parkiet to podłogi dwuwarstwowe z grubą, bo aż 6-milimietrową warstwą użytkową. Deska Jawora robiona jest pod konkretne zamówienie klienta. Bez dopłaty można wybrać rodzaj wykończenia: lakier lub olej. Za dopłatą deskę można wyposażyć w czterostronną fazę i szczotkę, zwiększając tym samym walory dekoracyjne i praktyczne podłogi.

Dąb Classic Jawor-Parkiet

3. Panele laminowane Venice Oak Berry Alloc

Kolejny raz dąb klasyczny, tym razem w wersji laminowanej. Panele Berry Alloc robione są na gęstej płycie HDF, dzięki czemu w standardzie mają podwyższoną odporność na zawilgocenie. Po prostu wysoka jakość.

Panele laminowane Venice Oak

2. Hydrocork Arcadian Soya Pine

Podłogi Hydrocork mają mnóstwo zalet. Są wodoodporne, ciche, ciepłe, niezwykle wytrzymałe. A w dodatku dostępne w ogromnym bogactwie dekorów. Design Arcadian Soya Pine posiada pełną synchronizację struktury wierzchniej warstwy winylowej z wzorami dekoru.

Hydrocork Arcadian Soya Pine

1. Hydrocork Natur Oak

I znowu Hydrocork. I znowu dąb naturalny – wersja korkowa z powłoką winylową. Piękno dębowego dekoru w wydaniu korkowo-winylowym okazało się najbardziej poszukiwaną kombinacją ostatnich miesięcy.

Hydrocork Nature Oak

 

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć na żywo najpopularniejsze podłogi.