Panele winylowe Berry Alloc Style

Kolekcja Style to podłoga mająca wszystkie zalety podłogi winylowej, a przy tym niemal idealnie naśladująca drewno. Możesz nie martwić się podłogę. Żadnych plam ani zadrapań. Konserwacja ogranicza się do mycia podłogi. Prosto, ładnie i przyjemnie.

Style – podłogi lekkie i wytrzymałe

Style są bardziej stabilne i lżejsze panele niż inne podłogi typu Rigid. Gwarantują stabilność przy zmianach temperatury. Dzięki opatentowanej sztywnej płycie kompozytowej RCB panele Style można układać bez obaw przed dużymi, panoramicznymi oknami.

Formuła RCB zapewnia, że nagłe zmiany temperatury otoczenia nie będą wpływać na Twoją podłogę. Dzięki mocnym zatrzaskom panele Style mogą z łatwością wytrzymywać codzienne obciążenia.

Dzięki piankowej strukturze panele są lekkie, co bardzo ułatwia transport i montaż.

Style – łatwy i szybki montaż

System zamków DreamClick® sprawia, że montaż tej podłogi jest prosty. Ponieważ podłoga jest wyjątkowo lekka, nie potrzeba żadnego ciężkiego sprzętu. Do docinania paneli można użyć zwykłego nożyka z wysuwanym ostrzem.

Zatrzaski DreamClick® są również bardzo elastyczne. System łączenia 360° pozwala zestawiać panele w dowolny sposób. Łącz panele w różnych kierunkach i stwórz własny wzór w jodełkę lub zainspiruj się wielką liczbą innych możliwości.

Zobacz: sposoby układania paneli winylowych Style >>>

Dożywotnia gwarancja

Podłoga Style nada Twoim wnętrzom wyjątkowy charakter na wiele lat. Przez cały ten czas będzie wyglądać nienagannie. Dlatego otrzymujesz na nią dożywotnią gwarancję.

Łatwa konserwacja

Style wiele wytrzyma. Panele są wodoodporne i łatwe w utrzymaniu, możesz użytkować je swobodnie, nie martwiąc się, że niszczysz podłogę.

Bez ftalanów

Oddychaj swobodnie, ponieważ wszystkie produkty Style są w 100% wolne od ftalanów. Posiadają certyfikat Indoor Air Comfort GOLD.

Wyprodukowano w Belgii

Podłogi Style są projektowane i produkowane w Belgii. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie w pełni kontrolować i gwarantować ich jakość od początku do końca.

16 wzorów

Każdy kolor nawiązuje do natury, ale wszystkie mają swój charakter i nadają wnętrzu inny wygląd. Kolekcja Style łączy naturę z wrażeniem ciepła. Idealne połączenie tworzące przytulne i domowe wnętrza.

Podkład DreamTec+

Podkład Dreamtec+ redukuje hałas i wyrównuje niewielkie wady podłoża. Prawidłowo ułożony chroni również przed wilgocią. Jego gładka powierzchnia umożliwia swobodną i prawidłową pracę podłogi ułożonej na pływająco.

Na ogrzewanie podłogowe

Style można stosować z ogrzewaniem i chłodzeniem podłogowym.

Zapraszamy

Zapraszamy do naszego sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć na żywo podłogi winylowe Style.