W asortymencie naszych sklepów posiadamy szeroki wybór podłóg korkowych, drewnianych, winylowych, laminowanych… zarówno w deskach jak i w panelach.

Oto pięć najczęściej kupowanych podłóg w II półroczu 2016 r. w sklepie w Gdańsku:

5. Podłoga Artcomfort Prime Rustic Oak

Podłogi Artcomfort  Prime Rustic Oak wykonane w technologii RTF to nie tylko ekstremalnie realistyczny wzór postarzanej podłogi dębowej nadrukowany na korkowym rdzeniu, ale także ogromna wytrzymałość na ścieranie. Piękno i trwałość zadecydowały, że nasi Klienci bardzo chętnie wybierali te właśnie panele.

Zobacz więcej podłóg Artcomfort >>>

Sprawdź zalety podłóg Artcomfort >>>

4. Panele korkowe Originals Accent

Panele korkowe Originals Accent

Struktura i kolor naturalnego korka nigdy się nie nudzą, czego dowodem popularność tej podłogi. Tradycyjne panele Corcomfort są ciepłe, ciche i atrakcyjne cenowo.

Zobacz inne wzory Corkcomfort z kolekcji Originals >>>

3. Panele korkowe  Flock Moonlight

Panele korkowe Flock Moonlight

A oto kolejna podłoga Corcomfort, pobielana, doskonale pasująca do przestronnych, jasnych wnętrz. Celowo chaotyczne wzornictwo tych paneli sprawia, że na podłodze typu Moonlight nie widać kurzu. Jest więc ona nie tylko efektowna, ale także wygodna w użytkowaniu.

Zobacz więcej podłóg Corkcomfort >>>

2. Podłoga wodoodporna Hydrocork Elegant Oak

Hydrocork Elegant Oak

Panele Hydrocork okazały się olbrzymim przebojem. Mają mnóstwo zalet, a wśród nich odporność na zawilgocenie i zalanie. Dekor wzorowany na dębie najwyższej selekcji należy do najbardziej klasycznych, a klasyka ma to do siebie, że niezależnie od aktualnych mód i trendów, zawsze się podoba. Elegant Oak tym razem pobił w popularności zwycięzcę poprzedniego półrocza: Sawn Bisque Oak.

Więcej o podłogach Hydrocork >>>

1. Podłoga drewniana Jawor Jesion Elegant Kolor Bielony

Jawor Jesion Elegant Kolor Bielony

W tym półroczu to właśnie podłoga drewniana Jawora okazała się najpopularniejszą. Nieodmiennie modna biel, doskonałe wykonanie jakościowe i barwny rysunek jesionu wykonany przez samą Naturę okazały się kluczem do sukcesu.

Zobacz więcej podłóg drewnianych Jawor Parkiet >>>

Zobacz więcej podłóg ze sklepu w Gdańsku >>>

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć bestsellerowe podłogi.