Podłogi korkowe

CorkComfort - podłogi z korkaPodłogi korkowe tworzą komfortowe, eleganckie i naturalne wnętrze. Są ciche i ciepłe, ponieważ korek doskonale tłumi dźwięki oraz zatrzymuje ciepło, a ich gęstość (700 kg/m3)  – co może wydać się zaskakujące – klasyfikuje te podłogi jako wyjątkowo trwałe.

Korek nadaje podłogom elastyczność, zapewniając komfort chodzenia i jednocześnie zmniejszając nacisk na stawy i kręgosłup.

Barwione podłogi korkowe ze względu na swój indywidualny charakter, stanowią integralny element nowoczesnego wnętrza.

Corkcomfort

CorkComfort to podłogi z prasowanego korka w formie płytek i paneli. Najbardziej klasyczna z korkowych linii podłóg.

Składają się na nie wyjątkowe wzory idealne do przedpokoju, kuchni, salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Spośród wielu faktur, kolorów i rodzajów wykończenia, dających zróżnicowane i zaskakujące efekty, bez problemu stworzymy swoje wymarzone wnętrze.

Doskonały wybór dla ludzi ceniących oryginalność, komfort i piękno.

Zobacz dostępne wzory: Tradycyjne panele korkowe >>>

Więcej informacji o podłogach CorkComfort:

Dowiedz się, jakie są zalety podłóg korkowych CorkComfort. Potrzebujesz bardziej technicznych informacji? Sprawdź konstrukcję podłóg i sposoby montażu.

 

Podłogi korkowe Wise

Wise to kolekcja płytek i paneli korkowych wodoodpornych. Panele układane są na pływająco i wykończone HRT na gotowo. Płytki kleimy do posadzki, a po położeniu należy je jeszcze dwukrotnie przelakierować.

Podłogi z korka WisePodłogi Wise:

Panele korkowe Wise Cork Inspire 700

Płytki korkowe Wise Cork Pure

 

 

 

 

Hydrocork

HydroCork to winylowa podłoga panelowa, wodoodporna i stabilna. Instalowana zarówno na pływająco, jak i na klej, może być montowana praktycznie w każdym pomieszczeniu. Cechuje ją pełen komfort właściwy tradycyjnym podłogom korkowym.

HydrocorkPodłogi Hydrocork:

Kolekcja Hydrocork