Podłogi korkowe

CorkComfort - podłogi z korkaPodłogi korkowe tworzą komfortowe, eleganckie i naturalne wnętrze. Są ciche i ciepłe, ponieważ korek doskonale tłumi dźwięki oraz zatrzymuje ciepło, a ich gęstość (700 kg/m3)  – wbrew powszechnej opinii – klasyfikuje te podłogi jako wyjątkowo trwałe.

Korek nadaje podłogom elastyczność, zapewniając komfort chodzenia i jednocześnie zmniejszając nacisk na stawy i kręgosłup.

Barwione podłogi korkowe ze względu na swój indywidualny charakter, stanowią integralny element nowoczesnego wnętrza.

Corkcomfort

CorkComfort to podłogi z prasowanego korka w formie płytek i paneli. Najbardziej klasyczna z korkowych linii podłóg.

Składają się na nie cztery wyjątkowe kolekcje idealne do przedpokoju, kuchni, salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Spośród tak wielu faktur, kolorów i rodzajów wykończenia, dających zróżnicowane i zaskakujące efekty, bez problemu stworzymy swoje wymarzone wnętrze.

Doskonały wybór dla ludzi ceniących oryginalność, komfort i piękno.

Podłogi CorkComfortPodłogi CorkComfort:

Originals Collection

Identity Collection

Personality Collection

New Collection

 

 

Więcej informacji o podłogach CorkComfort:

Dowiedz się, jakie są zalety podłóg korkowych CorkComfort. Potrzebujesz bardziej technicznych informacji? Sprawdź konstrukcję podłóg i sposoby montażu.

Wybierając podłogę CorkComfort masz do wyboru płytkę lub panel. Na co się zdecydować?

Vinylcomfort

VinylComfort to kolekcja podłóg pływających LVT, panele z warstwą korka pokrytego powłoką winylową. Winyl, niezwykle odporny na ścieranie i zarysowanie, w połączeniu z zaletami korka daje ogromnie trwałą i atrakcyjną wizualnie powierzchnię.

VinylcomfortPodłogi VinylComfort:

Kolekcja VinylComfort

 

 

 

 

Hydrocork

HydroCork to podłoga panelowa, ale wodoodporna i stabilna. Łatwa w montażu, może być montowana praktycznie w każdym pomieszczeniu. Cechuje ją pełen komfort właściwy tradycyjnym podłogom korkowym.

HydrocorkPodłogi Hydrocork:

Kolekcja Hydrocork

Arcomfort

 

 

 

 

Artcomfort to panele w realistycznej technologii powierzchniowej Realistic Surface Technology (RST) – uznawanej za nowy krok w rozwoju podłóg imitujących naturę. Zwraca uwagę niezwykła trwałość tej linii podłóg – niektóre modele panela mają twardość AC6.

ArtcomfortPodłogi Artcomfort:

Kolekcja Artcomfort