Podłogi winylowe Hobuco

Hobuco - podłogi winyloweHobuco to piękno niczym z podłóg drewnianych połączone z trwałością i użytecznością podłóg ceramicznych. 

Wodoodporne, antypoślizgowe, łatwe w montażu, znajdą zastosowanie zarówno w mieszkaniach i domach, jak też w obiektach użyteczności publicznej, typu sklepy czy biura.

Panele winylowe Hobuco

NATURALNY WYGLĄD

Matowa warstwa zabezpieczająca PU oraz naturalne synchroniczne tłoczenia nadają podłodze wyjątkowy wygląd. Hobuco dostępna są w kształcie tradycyjnej deski oraz w jodełce zwykłej.

PODŁOGI WODOODPORNE I WODOSZCZELNE

Konstrukcja panela jest wodoodporna, a konstrukcja zamka I4F zapewnia wodoszczelność.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Podstawą jakości paneli Hobuco jest innowacyjny rdzeń mineralny w technologii SPC (Solid Polimer Core): mieszanka naturalnych minerałów, takich jak kamień i glina, z nowoczesnymi polimerami. Panele wyprodukowane w tej technologii są odporne na uszkodzenia i trwałe.

Podłogi winylowe Hobuco

Dzięki rdzeniowi SPC oraz zastosowaniu włókien szklanych podłogi Hobuco są wytrzymałe i znajdą zastosowanie nie tylko w mieszkaniach, ale także w biurach, hotelach, szkołach, restauracjach, itp.

CISZA I SPOKÓJ

Podłogi winylowe Hobuco redukują efekt stukotu, czy hałas spowodowany spadającymi na podłogę przedmiotami.

NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Zastosowanie rdzenia mineralnego daje podłogom Hobuco niski opór cieplny, dzięki czemu doskonale nadają się na ogrzewanie lub chłodzenie podłogowe.

DWIE TECHNOLOGIE MONTAŻU

Każdy wzór występuje w wersji Click (łącze typu I4F) ze zintegrowanym podkładem oraz w wersji GlueDown (panel przeznaczony do klejenia).

BEZPIECZEŃSTWO

Klasa R10 antypoślizgowości jest jedną z najwyższych, jakie mogą cechować panele podłogowe. Rozlana ciecz na podłodze nie musi zakończyć się upadkiem.

 

Winyle Hobuco

 

Kolekcja podłóg winylowych Hobuco w desce

Kolekcja podłóg winylowych Hobuco w jodełce zwykłej

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć ekspozytory podłóg Hobuco. Zachęcamy też do zapytań online