Bielone okładziny korkowe należą do najmodniejszych. Osoby, które wciąż jeszcze kojarzą korek jedynie z nieefektowną barwą tablicy korkowej, będą zaskoczone oglądając atrakcyjną białą boazerię.

Flores White

Ściana korkowa bielona Flores White

Flores White sprawia czasem wrażenie ściany maźniętej bardzo grubym pędzlem. Ale to nie farba – a naturalna struktura korka, który oprócz wrażeń wizualnych zapewnia ciepło oraz delikatne wyciszenie pomieszczenia. Flores White jest propozycją na przykład na ścianę do salonu, szczególnie efektownie prezentuje się w przestronnych wnętrzach.

Hawai Exclusive

Ściana korkowa Hawai Exclusive

Kasyczna tekstura wzbogacona o białą barwę. Wzorzec tworzony przez korek jest abstrakcyjny i zawsze niepowtarzalny. Nie ma dwóch identycznych płytek ściany korkowej.

Fiord Exclusive

Ściana korkowa Fiord Exclusive

Fiord Exclusive to tekstura dość mocno zbliżona wyglądem do kory drzewa i ze względu na swój nieregularny charakter doskonale sprawdzi się we wnętrzach retro, a także utrzymanych w stylu vintage.

Malta Moonlight

Ściana korkowa Malta Moonlight

Malta Moonlight posiada bardzo charakterystyczną, wygładzoną teksturę. Być może biel nie jest tu śnieżna, a raczej zabajona cieplejszym odcieniem (stąd nazwa nawiązująca do ciepłego światła księżyca), ale mimo to – albo właśnie dlatego – Malta Moonlight należy do najczęściej wybieranych ścian korkowych.

Więcej ścian korkowych >>>

Zapraszamy!

Obejrzyj bielone ściany korkowe w naszych sklepach.