Gradara to kolekcja drzwi wejściowych do mieszkania firmy Entra. Są ciche (32-37 dB izolacyjności akustycznej), antywłamaniowe, dostępne w wersji ognioodpornej. Elegancja, wygoda i bezpieczeństwo w jednym.

Gradara Basic

Basic to skrzydło na ościeżnicy stałej, z ozdobnymi opaskami od strony mieszkania i ćwierćwałkiem od strony klatki schodowej. Eleganckie i ekonomiczne rozwiązanie.

Gradara Basic

 

Gradara Trend

Wersja Trend wzbogacona jest o ozdobną zabudowę muru od strony klatki schodowej. Od strony mieszkania eleganckie opaski.

Gradara Trend

 

Gradara Optimum

W wersji Optimum skrzydło zawieszamy na ościeżnicy regulowanej.

Gradara Optimum

 

Gradara Elegance

W wersji Elegance mamy ościeżnicę stałą z ozdobną obudową muru od strony klatki schodowej i opaskami od strony mieszkania, z dodatkowym ozdobnym profilem aluminiowym Shadlow Line.

Gradara Optimum

 

Gradara Discret

Discret to wersja na ościeżnicy ukrytej. Skrzydło wygląda, jakby zostało wbudowane w ścianę.

Gradara Discret

 

Gradara Discret Verte

Discret Verte to również wersja na ościeżnicy ukrytej, ale w tym wypadku skrzydło zostaje zlicowane ze ścianą od strony klatki schodowej, choć wciąż otwiera się do wewnątrz.

Gradara Discret Verte

 

Gradara Highline

W wersji Highline mamy nie tylko ościeżnicę ukrytą, nie tylko wersję verte zlicowane ze ścianą od strony klatki schodowej, ale dodatkowo mamy możliwość nałożenia na ścianę dodatkowego panelu ozdobnego. Po różnych stronach skrzydła mamy różne wykończenia.

Gradara Highline

 

Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego sklepu w Gdańsku, gdzie skonfigurujemy Gradarę dla Ciebie.