Podłogi – oferta naszych sklepów

Oferujemy szeroką gamę podłóg i mamy w ofercie propozycje, które trudno będzie Ci znaleźć gdziekolwiek indziej.

Podłogi korkowe

Podłogi korkowe Wicanders – marki Amorim Revestimentos.

Podłogi korkowe

Podłogi korkowe lakierowane – ciche i ciepłe, idealne do sypialni, łazienki, pokoju dziecka. Wszędzie tam, gdzie często chodzisz boso. Dostępne w płytkach do klejenia i w panelach do układania w systemie pływającym.

Podłogi korkowe winylowe – wzory imitujące drewno, cement, metal, kamień. Winyl jest niezwykle odporny na ścieranie i zarysowania.

Podłogi korkowe Artcomfort – podłogi z nadrukiem cyfrowym w technologii Realistic Surface Technology (RST). Odporność na ścieranie nawet AC6.

Podłogi korkowe Hydrocork – komfortowe podłogi korkowe z wodoodpornym rdzeniem.

 

Podłogi drewniane

Deski podłogowe Wicanders, Ipowood, Barlinek, Baltic Wood, Jawor Parkiet.

Podłogi drewniane

Podłogi drewniane lite – deski wykonane z jednego kawałka drewna, montowane poprzez klejenie do posadzki, możliwość wielokrotnej renowacji.

Ze względu na małe zainteresowanie Klientów i niemal całkowite wyparcie deski litej przez znacznie bardziej funkcjonalne deski dwuwarstwowe, oferta podłóg litych została ograniczona.

Sprowadzamy na specjalnie życzenie Klienta:

Podłogi drewniane dwuwarstwowe – dwie warstwy drewna (warstwa ozdobna i przeciwnaprężeniowa), klejone do posadzki, nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Podłogi drewniane trójwarstwowe – dzięki trzem warstwom drewna składającym się na konstrukcję pojedynczej deski, podłogi tego typu można montować także w systemie pływającym, niczym panele. Nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Podłogi fornirowane – swoista hybryda panele laminowanego i deski drewnianej. Rozwiązanie bardzo popularne w Skandynawii i Europie Zachodniej. Do niedawna mało popularne w Polsce ze względu na wysoką cenę. Obecnie coraz częściej stosowane, dzięki pojawieniu się polskich producentów, utrzymujących zachodnią jakość – lub wręcz przewyższających jakościowo zachodnie produkty – a zachowujących niską cenę.

 

Panele laminowane

Panele laminowane

Efektowne panele w szerokiej gamie dekorów. Panele trwałe i odporne na ścieranie: klasa AC4 i AC5. Producent: Berry Alloc. Zobacz wzory paneli >>>

 

Zobacz też: Podłogi Gdańsk >>>