Kupując drzwi Asilo z ościeżnicami regulowanymi firmy Entra, masz do wyboru dwa rodzaje ościeżnic: Asilo-R oraz Asilo-K. Cena jest ta sama, natomiast ościeżnice lekko różnią się między sobą designem.

ASILO-R

Ościeżnica w całości wykonana z płyty MDF, pokrywa mur o grubości 75-520 mm. Opaski ościeżnicy o szerokości 80 mm, zaokrąglone na brzegach. Opaska pionowa łączy się z poziomą pod kątem 90°. Zakres regulacji ościeżnicy — 30 mm.

Dostępna jest również w wersji „tunelowej”, bez frezowania pod zawias, uszczelkę i blachę zaczepów.

Najbardziej popularny rodzaj ościeżnicy regulowanej dla drzwi wewnętrznych, idealne do wnętrz, gdy pomieszczenie ma nietypową grubość muru. Zaoblone opaski ościeżnicy łączone pod kątem prostym zapewniają łatwy montaż i niwelują nierówności ścian.

Ościeżnica Asilo-R

ASILO-K

Ościeżnica w całości wykonana z płyty MDF, pokrywa mur od 75 do 520 mm. Opaski ościeżnicy o szerokości 80 mm i grubości 16 mm, proste na krawędziach. Opaska pionowa łączy się z poziomą pod kątem 90o. Zakres regulacji ościeżnicy — 30 mm.

Dostępna jest również w wersji „tunelowej” KT, bez frezowania pod zawias, uszczelkę i blachę zaczepową.

Ościeżnica regulowana, opaski ościeżnicy o grubości 16 mm są proste na krawędziach. Ościeżnica pokrywa mur o grubości 75-520 mm, dając elegancki efekt wizualny.

Ościeżnica Asilo-K

 

Dostępne wykończenia:

Wykończenie ościeżnic

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby wycenić drzwi Asilo. Zachęcamy też do zapytań online