Podłogi drewniane Parquet Wicanders

Promocja Wicanders

 

WicandersZ bujnych lasów pochodzi jeden z najcenniejszych oferowanych przez naturę materiałów stosowanych w projektowaniu wnętrz – drewno.

Wykorzystując go stworzyliśmy wyjątkową kolekcję podłóg drewnianych trójwarstwowych, która na wszystkich etapach procesu produkcyjnego tworzona jest w pełnej harmonii z naturą.

Nasze podłogi drewniane to ściśle wyselekcjonowane gatunki drewna pochodzącego z obszarów objętych ścisłą kontrolą oraz – co jest warunkiem niezbędnym – gdzie prowadzi się zrównoważoną gospodarkę leśną.

Na skróty:

wzory-podlogCzy widziałeś już wzory podłóg Parquet Wicanders?

Dostępne są dwie kolekcje desek trójwarstwowych: Victoria oraz Kentucky.

Obejrzyj wzory podłóg >>

Podłogi rustykalnePodłogi Wicanders rustykalne w promocyjnych cenach

Deski w dębie naturalnym i bielonym: Lisbon, Porto, Keppel oraz Faro.

Obejrzyj wzory podłóg >>

Podłogi, które oferujemy to szeroki wybór gatunków drewna, wielkości desek oraz rodzajów wykończenia podłogi. Od ciemnych do jaśniejszych odcieni, od tekstur klasycznych do bardziej odważnych. Dostępne kolekcje dają możliwość wyboru i stworzenia otoczenia zgodnego z naszymi upodobaniami.

Dzięki nowoczesnej technice lakierowania oraz olejowania nasze kolekcje wzbogacają i podkreślają naturalną strukturę drewna.

Konstrukcja podłóg

Podłogi Parquet Wicanders mają konstrukcję trójwarstwową oraz wykonane są w 100% z naturalnego drewna.

Konstrukcja podłóg Wicanders została opracowana z myślą o stworzeniu połogi możliwie najbardziej przyjaznej naturze.

Victoria, Kentucky Collection

Jednym z kluczowych czynników było użycie drewna topoli jako warstwy podstawowej umożliwiającej wyprofilowanie podłóg wymagane do zastosowania unikalnego, bezklejowego systemu montażu WICLOC.

konstrukcja_podlog_dr_01

1. Warstwa dekoracyjna (3,5-4,0 mm)
2. Warstwa nośna  (9 mm)
3. Warstwa odprężającą  (2,0mm)

Warstwa wierzchnia – jest to warstwa dekoracyjna. Stanowi ją drewno dębowe lub gatunki drewna egzotycznego  o grubości od 3,5 do 4 mm.

Warstwa ta pokryta jest aż 7 warstwami lakieru, lub 2 warstwami oleju, z których każda utwardzona jest promieniami UV. Dzięki temu powierzchnia użytkowa jest odporniejsza na zużycie.

Warstwa nośna – wykonana z drzewa topoli  o grubości 9 mm. Poprzeczne ułożenie listew zapewnia elastyczność i stabilność podłogi.

Warstwa odprężająca (fornir równoważący) – wykonana z  drzewa topoli, warstwa o grubości 2 mm. Jej funkcją jest stabilizacja i usztywnienie całej konstrukcji deski.

 
premium_plank

 

pioro-wpustPodłogi łączone tradycyjnym sposobem na pióro-wpust, nie wymagają użycia kleju na złączach. Dodatkowy i wymagany przy tego typu podłodze montaż na klej, umożliwi uzyskanie doskonale zamontowanej podłogi.

 

wiclocWICLOC to bezklejowy system montażu. Dzięki temu rozwiązaniu podłogę instaluję się szybko i w łatwy sposób, bez skomplikowanych wymagań montażowych oraz stosowania klejów.

 

Wzory podłóg Parquet Wicanders

Oferujemy podłogi z kolekcji Victoria (na zdjęciu niżej) oraz Kentucky.

Podłogi Victoria

wzory-podlogCzy widziałeś już wzory podłóg Parquet Wicanders?

Dostępne są dwie kolekcje desek trójwarstwowych: Victoria oraz Kentucky.

Obejrzyj wzory podłóg >>

Podłogi rustykalnePodłogi Wicanders rustykalne w promocyjnych cenach

Deski w dębie naturalnym i bielonym: Lisbon, Porto, Keppel oraz Faro.

Obejrzyj wzory podłóg >>

Montaż podłóg Wicanders na ogrzewaniu podłogowym

Deski Wicanders doskonale sprawdzą się na posadzkach ogrzewanych podłogowo. Sprawdź, jakie warunki muszą zostać spełnione, aby montaż i użytkowanie podłogi przebiegło bezproblemowo: Montaż podłóg Wicanders >>