Panele winylowe Berry Alloc Spirit

W 100% wodoodporne

Spirit jest w 100 % wodoodpoporną podłogą, dlatego nadaje się do łazienki. Pod wpływem wody nie ulega zniszczeniu i zachowuje swój kształt. Podłogi winylowe Spirit świetnie nadadzą się do łazienki, a także do innych pomieszczeń w domu narażonych na działanie wilgoci lub bezpośrednie zalania.

Stabilna podłoga

Słabością podłóg winylowych jest zawsze wrażliwość na wysokie temperatury. Duże okna wychodzące na południe były do tej pory wrogiem podłogi winylowej. Spirit pozostaje jednak stabilny wymiarowo także wtedy, gdy pada na niego silne światło słoneczne i także po wielokrotnych cyklach schłodzenia i wygrzania. To czyni tego typu podłogę idealną na ogrzewanie podłogowe.

Panele ze strukturą prawdziwego drewna

Struktura winylu jest zsynchronizowana z wzorem dekoru. Oznacza to, że to, co widzisz, znajduje odzwierciedlenie w tym, co poczujesz pod palcami. Oto winyl, który wygląda jak prawdziwe drewno.

Łatwy montaż

Zintegrowany podkład oraz zaawansowany technologicznie system zamków sprawiają, że podłogi Spirit są proste do położenia. W stosunku do innych podłóg winylowych nie wymaga aż tak idealnie nieskazitelnej posadzki.

Łatwe czyszczenie

Czas, który spędzasz sprzątając, to czas, którego nie spędzasz zajmując się rodziną. Dlatego Spirit to podłoga odporna na zwierzęta i odporna na dzieci. Wypadki się zdarzają – zwłaszcza w domu, gdzie są zwierzęta i dzieci. Zabłocone łapy, rozbite szkło albo okruchy jedzenia wszędzie? Nie ma problemu, Spirit jest wyjątkowo łatwy w sprzątaniu.

Wyciszenie 20 decybeli

Panele spirit wyposażone są w zintegrowany podkład akustyczny. Pozwala on zminimalizować odgłos kroków na podłodze o 20 decybeli.

Bez ftalanów

Zdrowy Ty, zdrowe środowisko. Spirit jest w 100% pozbawioną ftalanów podłogą i wyprzedza europejskie normy. Podczas produkcji tych winyli nie są wydzielane żadne szkodliwe substancje. Certyfikat: A+.

Panele? Tak, ale i płytki.

W ofercie Berry Alloc znajdują się zarówno panele, imitujące deski drewniane, jak i płytki, imitujące kamienie i beton. Co ważne, płytki mają pokaźne rozmiary, przez co wyglądają jak prawdziwe kamienne tafle rozłożone na Twojej podłodze.

Galeria: Sprit Home Click Comfort 40 Planks

Galeria: Spirit Home Click Comfort 40 Tiles

Galeria: Spirit Pro Click Comfort 55 Planks

Galeria: Spirit Pro Click Comfort 55 Tiles

Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć na żywo panele Berry Alloc i dokonać wyboru paneli dla siebie.