Drzwi Asilo

 

AsiloAsilo to ekskluzywna kolekcja drzwi firmy Entra. Utrzymane we włoskich klimatach wzornictwo wychodzi naprzeciw najbardziej wysmakowanym gustom. Odpowiednio zrównoważona cena pozwala cieszyć się wysoką jakością za rozsądne pieniądze.

Wszystkie drzwi Asilo dostępne są wyłącznie w wersjach bezprzylgowych, z zamkiem magnetycznym i opaskami łączonymi pod kątem 90^.

Oprócz tradycyjnych ościeżnic regulowanych każde skrzydło drzwiowe zamontować można także na tzw. „ościeżnicy dyskretnej” (zamaskowanej w ścianie).

Obejrzyj wybrane inspiracje:

Niektóre modele drzwi Asilo:

Obejrzyj bliżej wybrane modele:

Zobacz też:

Drzwi ASILO w kolorach z palety RAL i NCS

Drzwi Asilo w kolorach RALIstnieje możliwość malowania drzwi wewnętrznych Asilo na wybrane przez klientów kolory z palety RAL i NCS. Daje to nieograniczone możliwości aranżacyjne, dopasowane do gustu i upodobań klienta.

Drzwi malowane są farbą premium – poliuretanową, która charakteryzuje się m.in zwiększoną odpornością na zabrudzenia, ścieranie czy zarysowania.

Każdy z wybranych kolorów RAL i NCS wyceniany jest indywidualnie.

Indywidualne malowanie dostępne jest dla wszystkich modeli pełnych oraz modeli PERTINI 1 i 6 z kolekcji ASILO.

Producent zastrzega sobie prawo do weryfikacji wybranego przez klienta koloru RAL i NCS przed podjęciem decyzji o realizacji zamówienia.

Zapytaj nas o drzwi Asilo!

Jeśli podobają Ci się modele Asilo, zapraszamy do do sklepu w Gdańsku. Możesz też przesłać do nas zapytanie mailowe lub zadzwonić. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.