Korek ścienny Brick

Ściany korkowe o wyglądzie muru, kamienia, cegły

STRONA ARCHIWALNA. PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Korek ścienny Brick jak nieobrobiona cegłaTeraz, aby mieć w pokoju ceglaną ścianę nie musisz robić rewolucji..

Wystarczy zdecydować się na korek ścienny Brick, gdzie specjalnie ukształtowane i odpowiednio wykończone płytki korkowe wyglądają jak… nieobrobiona cegła.

Efekt dekoracyjny jest uderzający, ale to nie wszystko. Tak oklejona ściana nie tylko robi industrialne wrażenie, ale w dodatku korek dodatnio wpływa na parametry izolacyjne i akustyczne pokoju. Pomieszczenie zyskuje izolację dźwiękową, staje się cieplejsze, choć wygląda na surowe i zimne.

Inspiracje postindustrialne

Kolekcja Brick inspirowana jest przedmieściami Nowego Jorku lat 50-tych i 60-tych ubiegłego wieku, gdzie niedbale ułożona naga cegła stanowi tło dla industrialnych instalacji.

Korek ścienny Brick - wzór Rustic Grey

Wygląd korka Brick na ścianie sprawi przyjemność wielbicielom stylu vintage, a i zwolennicy wnętrz retro chętnie zerkną w tę stronę.

Budowa korka Brick

Sześć ceglanych wzorów

Do wyboru jest sześć wzorów korka, które różnią się wybarwieniem, teksturą i szczegółami zdobniczymi. Dzięki temu możesz zdecydować się na wersję mniej lub bardziej industrialną oraz komponować wygląd ścian z innymi elementami wyposażenia wnętrz. Efekty mogą okazać się zaskakujące.

Korek White Brick

 

Galeria wzorów

Brick to aktualnie sześć niezwykłych wzorów:

 

 

Zobacz też: Korek ścienny Brick w naszym sklepie.

Zapraszamy!

Kolekcję ścian korkowych Brick można obejrzeć w sklepie w Gdańsku.

STRONA ARCHIWALNA. PRODUKT NIEDOSTĘPNY