Podłogi w sklepie w Gdańsku

Podłogi Gdańsk

W naszym sklepie w Gdańsku oferujemy Państwu szeroką gamę podłóg:

Ten podział jest dość umowny, ponieważ w kolekcji podłóg korkowych jest na przykład wiele rodzajów paneli.

Specjalizujemy się w produktach z korka, ale podłogi korkowe celowo pokazujemy jako ostatnie, aby zwrócić Państwa uwagę na fakt, że korek stanowi jedynie część naszej gdańskiej oferty. Istotną część, prawdziwie unikalną – ale tylko część.

Nasz sklep mieści się przy ulicy Kartuskiej 218. Dane kontaktowe >>>

Podłogi drewniane Jawor-Parkiet

Podłogi drewniane Jawor-Parkiet

FertigDeska i FertigParkiet to podłogi drewniane dwuwarstwowe. Taka budowa zapewnia znacznie wyższa odporność desek na zmiany temperatury i wilgotności, a więc stworzona z nich podłoga jest trwała i stabilna.

MassiveParkiet

Z producentem  współpracujemy w Gdańsku od wielu lat i mamy bogate i miłe doświadczenie w kładzeniu tego typu podłóg. Warto wiedzieć, że Jawor-Parkiet wykonuje swoje deski na indywidualne zamówienie, dlatego Klient ma możliwość zadecydowania, czy woli drewno szczotkowane czy gładkie, fazę czy jej brak, wykończenie olejowoskiem czy lakierami, itd.

Podłogi Gdańsk Jawor-Parkiet

Podłogi Gdańsk Chevron

 

Podłogi drewniane Wicanders

To bardzo specyficzna, luksusowa gama podłóg. Niektóre wzory są jak żywcem przeniesione z górskiej chaty: z ogromnymi, nierównymi sękami, ozdobnymi „zarysowaniami”, ogromną różnorodnością słojów.

Przyjdź do sklepu w Gdańsku na ul. Kartuskiej, aby obejrzeć na własne oczy, jak wyglądają niezwykłe podłogi Wicanders.

Podłogi Wicanders w Gdańsku

 

Panele laminowane Berry Alloc

Klasyczne panele laminowane są tradycyjną alternatywą dla podłóg drewnianych. Obecna technologia dekorów Berry Alloc sprawia, że czasami niezwykle trudno odróżnić drewnianą deskę od panela.

Berry Alloc to renomowany belgijski producent, bliźniacza firma do Quickstepa, oferujący ogromną liczbę wzorów, aby każdy mógł wybrać coś pasującego do jego wnętrza. W niektórych kolekcjach paneli struktura warstwy laminowanej zsynchronizowana jest kształtem z wzorem dekoru. Daje to niezwykle realistyczny efekt.

Panele Berry Alloc w sklepie w Gdańsku

Panele winylowe Berry Alloc – ekspozycja w Gdańsku

Polecamy panele winylowe z dwóch najważniejszych powodów:

  • wodoodporne, nadają się do każdego pomieszczenia,
  • są niezwykle trwałe.

Zalet tych jest więcej: są niskie, nadają się do renowacji pomieszczeń, ciche, ciepłe, dekoracyjne, proste w montażu i demontażu.

W Gdańsku można oglądać i testować panele winylowe Wicanders Hydrocork (z warstwą korka), panele winylowe Berry Alloc oraz panele winylowe NomadFlo (patrz niżej).

Panele winylowe Berry Alloc

Panele winylowe NomadFlo

Panele wodoodporne ze zintegrowanym podkładem akustycznym. Kompozytowy rdzeń jest sztywny dzięki zastosowaniu większej ilości węglanu wapnia. Panel staj się przez to stabilny wymiarowo i może być montowany na podłożu nie idealnie płaskim.

Łatwy montaż, dzięki zamkom bezklejowego systemu montażu 5G, licencjonowanego przez Välinge. NomadFlo instalujemy wyłącznie na pływająco. Nie ma konieczności stosowania dodatkowych podkładów, co wydatnie zmniejsza koszt instalacji.

Panele NomadFlo

Ekspozycja w Gdańsku podłóg korkowych

W ofercie sklepu w Gdańsku te podłogi oferujemy od samego początku działalności i cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów ze względu na liczne zalety.

W ofercie posiadamy:

Panele korkowe Wise Cork Inspire 700

Panele Wise Cork Inspire 700 to wodoodporne panele o grubości 7mm, do położenia na pływająco.

Podłogi korkowe Wise

Płytki korkowe Wise Cork Pure

Płytki Wise Cork Pure o grubości 4mm, wstępnie lakierowane, do przyklejenia do posadzki. Płytki są wodoodporne, a po dodatkowym lakierowaniu tworzą podłogę, która świetnie sprawdzi się w łazience.

Płytki korkowe Wise

Tradycyjne panele korkowe

Tradycyjne panele korkowe to konstrukcje na bazie płyty HDF, nie są wodoodporne i nie sprawdzą się w łazience, ale to świetny wybór do sypialni lub pokoju dla dzieci.

Zarówno barwy klasycznego korka, jak i korki bielone doskonale komponują się z wnętrzami współczesnych mieszkań, wyciszając i ocieplając posadzkę.

Tradycyjne panele korkowe

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku!

Nasza lokalizacja: ul. Kartuska 218, Gdańsk. Oferujemy fachowe doradztwo, poparte wieloma latami doświadczenia w doborze i instalacji podłóg. Przy zakupie z montażem VAT na kupowane podłogi to tylko 8%.