Podłogi w sklepie w Gdańsku

Podłogi Gdańsk

W naszym sklepie w Gdańsku oferujemy Państwu szeroką gamę podłóg:

Ten podział jest dość umowny, ponieważ w kolekcji podłóg korkowych jest na przykład wiele rodzajów paneli.

Specjalizujemy się w produktach z korka, ale podłogi korkowe celowo pokazujemy jako ostatnie, aby zwrócić Państwa uwagę na fakt, że korek stanowi jedynie część naszej gdańskiej oferty. Istotną część, prawdziwie unikalną – ale tylko część.

Nasz sklep mieści się przy ulicy Kartuskiej 218. Dane kontaktowe >>>

Podłogi drewniane Jawor-Parkiet

Podłogi drewniane Jawor-Parkiet

FertigDeska i FertigParkiet to podłogi drewniane dwuwarstwowe. Taka budowa zapewnia znacznie wyższa odporność desek na zmiany temperatury i wilgotności, a więc stworzona z nich podłoga jest trwała i stabilna.

Dla osób, które mają sentyment do parkietu litego, producent oferuje MassiveParkiet.

MassiveParkiet

Z producentem  współpracujemy w Gdańsku od wielu lat i mamy bogate i miłe doświadczenie w kładzeniu tego typu podłóg. Warto wiedzieć, że Jawor-Parkiet wykonuje swoje deski na indywidualne zamówienie, dlatego Klient ma możliwość zadecydowania, czy woli drewno szczotkowane czy gładkie, fazę czy jej brak, wykończenie olejowoskiem czy lakierami, itd.

Podłogi Gdańsk Jawor-Parkiet

Podłogi Gdańsk Chevron

 

Podłogi drewniane Wicanders

To bardzo specyficzna, luksusowa gama podłóg. Niektóre wzory są jak żywcem przeniesione z górskiej chaty: z ogromnymi, nierównymi sękami, ozdobnymi „zarysowaniami”, ogromną różnorodnością słojów.

Przyjdź do sklepu w Gdańsku na ul. Kartuskiej, aby obejrzeć na własne oczy, jak wyglądają niezwykłe podłogi Wicanders.

Podłogi Wicanders w Gdańsku

Podłogi drewniane Barlinek

Deska Barlinecka to znany i ceniony wyrób. Można ją kleić do posadzki lub instalować w systemie pływającym, tak jak panele (charakterystyczna budowa trójwarstwowa umożliwia stosowanie zamków o odpowiedniej trwałości).

Deska barlinecka Gdańsk

Jedną z zalet tej podłogi jest krótki czas dostawy. Zamówione podłogi docierają do Gdańska w ciągu kilku dni, a czasem – jeśli się uda – są już następnego dnia po zamówieniu.

Deska barlinecka w sklepie w Gdańsku - ekspozytory

Podłogi dębowe Prestige Decor

Kolekcja podłóg dwuwarstwowych w selekcji postarzanej Rustikal i naturalnej Natur. Deski olejowane, jednolamelowe.

Podłogi dębowe Prestige Decor

Deski podłogowe Prestige Decor

 

Podłogi Prestige Decor montuje się poprzez klejenie desek do posadzki. Zachęcamy, aby przyjść do nas i obejrzeć oraz dotknąć choćby kilku desek i przekonać się o ich jakości.

Panele laminowane Berry Alloc

Klasyczne panele laminowane są tradycyjną alternatywą dla podłóg drewnianych. Obecna technologia dekorów Berry Alloc sprawia, że czasami niezwykle trudno odróżnić drewnianą deskę od panela.

Berry Alloc to renomowany belgijski producent, bliźniacza firma do Quickstepa, oferujący ogromną liczbę wzorów, aby każdy mógł wybrać coś pasującego do jego wnętrza. W niektórych kolekcjach paneli struktura warstwy laminowanej zsynchronizowana jest kształtem z wzorem dekoru. Daje to niezwykle realistyczny efekt.

Panele Berry Alloc w sklepie w Gdańsku

Panele winylowe Berry Alloc – ekspozycja w Gdańsku

Polecamy panele winylowe z dwóch najważniejszych powodów:

  • wodoodporne, nadają się do każdego pomieszczenia,
  • są niezwykle trwałe.

Zalet tych jest więcej: są niskie, nadają się do renowacji pomieszczeń, ciche, ciepłe, dekoracyjne, proste w montażu i demontażu.

W Gdańsku można oglądać i testować panele winylowe Wicanders Hydrocork (z warstwą korka) oraz panele winylowe Berry Alloc.

Ekspozycja paneli winylowych w Gdańsku

Ekspozycja w Gdańsku tradycyjnych podłóg korkowych

W ofercie sklepu w Gdańsku te podłogi oferujemy od samego początku działalności i cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów ze względu na liczne zalety. Wśród pięciu najpopularniejszych podłóg sprzedawanych sklepie w Gdańsku w II połowie 2016 r. aż dwie to podłogi CorkComfort.

W ofercie: Originals Collection, Identity Collection, Personality Collection, New Collection. Podłogi są dostępne w formie paneli i płytek do klejenia.

Zarówno barwy klasycznego korka, jak i korki bielone doskonale komponują się z wnętrzami współczesnych mieszkań, wyciszając i ocieplając posadzkę.

Gdański bestsellery: klasyczne podłogi korkowe

NOWOŚĆ! Panele winylowe NomadFlo

Panele wodoodporne ze zintegrowanym podkładem akustycznym. Kompozytowy rdzeń jest sztywny dzięki zastosowaniu większej ilości węglanu wapnia. Panel staj się przez to stabilny wymiarowo i może być montowany na podłożu nie idealnie płaskim.

Łatwy montaż, dzięki zamkom bezklejowego systemu montażu 5G, licencjonowanego przez Välinge. NomadFlo instalujemy wyłącznie na pływająco. Nie ma konieczności stosowania dodatkowych podkładów, co wydatnie zmniejsza koszt instalacji.

 

Panele NomadFlo

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku!

Nasza lokalizacja: ul. Kartuska 218, Gdańsk. Oferujemy fachowe doradztwo, poparte wieloma latami doświadczenia w doborze i instalacji podłóg. Przy zakupie z montażem VAT na kupowane podłogi to tylko 8%.