Panele winylowe PURE Berry Alloc

Panele winylowe z każdym rokiem zyskują na popularności. Jaka jest tego przyczyna?

Panele winylowe PURE

12 zalet podłóg winylowych PURE Berry Alloc

1. Podłoga wododporna. Winyle są odporne na działanie wilgoci, co pozwala instalować je także w pomieszczeniach, w których montaż zwykłych paneli laminowanych nie wchodzi w rachubę ze względu na możliwość wypaczenia stanowiącej konstrukcję laminatów płyty HDF. W podłogach winylowych nie ma HDF.

Wodoodporne podłogi winylowe

2. Cicha podłoga. Brak płyty HDF to także cisza podczas chodzenia. Panele winylowe są znacznie cichsze od laminowanych  odpowiedników. Pure ma unikatową, górną warstwę podłogi, która jest nie tylko niezwykle wygodna do chodzenia, redukuje również, aż do 50% hałas w każdym pokoju, w porównaniu do innych podłóg winylowych.

Ciche podlogi winylowe

Dodatkowo, stosowany do tego rodzaju paneli podkład Dream Tec jest podkładem tłumiącym o 20 dB.

3. Szeroka gama pięknych dekorów, pozwalająca na dobór wzoru odpowiedniego do każdego niemal pomieszczenia. W ofercie zarówno dekory imitujące drewno, jak i kamień oraz ceramikę.

Panele winylowe Berry Alloc

4. Wzory imitujące drewno posiadają wierzchnią warstwę winylową, która nie jest gładka, ale o strukturze szczotkowanego drewna. Wzory imitujące kamień mają powierzchnię o strukturze przypominającej kamień.

5. Panele PURE posiadają V-fugę czterostronną, zwiększającą ich walory ozdobne.

Panele winylowe do mieszkań

6. Trwałość. Podłogi winylowe są niezwykle odporne na uderzenia, odkształcenia, zarysowania:

  • PURE 55: 33/ (odpowiednik AC5).

7. Łatwość montażu dzięki systemowi zamków Dream Click. Instalacja bez klejenia.

System Dream Click

8. Z łatwością i szybkością montażu idzie w parze bardzo ciekawa zaleta. Istnieje możliwość łączenia ze sobą paneli winylowych o różnych kształtach i różnych wzorach. Dzięki temu masz nieograniczone możliwości doboru podłogi do innych elementów wyposażenia wnętrz.

 

9. Łatwość demontażu. Choć z pewnością instalując podłogę nie myślisz aktualnie o jej demontażu, warto wiedzieć, że taka możliwość istnieje. Jeśli coś się zdarzy – można panele zdemontować, wymienić niektóre elementy i zamontować je z powrotem.

Panel winylowy

10. Za wysoką trwałością i silnymi zamkami spajającymi pojedyncze panele w jednolitą powierzchnię idzie dożywotnia gwarancja na montaż w pomieszczeniach mieszkalnych.

Panele winylowe Vinyl Planks

11. Niezwykła łatwość utrzymania podłogi w czystości. Wystarczy mop z odrobiną detergentu, aby podłoga lśniła jak nowa.

12. Możliwość instalacji w systemach z ogrzewaniem podłogowym.

Wymagania:

Panele winylowe Pure Berry Alloc wymagają równej powierzchni i podkładu Dream Tec o grubości 1,5mm  (montaż na pływająco). 

Kolekcje podłóg winylowych PURE:

Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć na żywo ekspozytory paneli winylowych Berry Alloc i dokonać trafnego wyboru.