Panele winylowe PURE Berry Alloc

Panele winylowe z każdym rokiem zyskują na popularności. Jaka jest tego przyczyna?

12 zalet paneli winylowych PURE Berry Alloc

1. Podłoga wododporna. Panele są odporne na działanie wilgoci, co pozwala instalować je także w pomieszczeniach, w których montaż zwykłych paneli laminowanych nie wchodzi w rachubę ze względu na możliwość wypaczenia stanowiącej konstrukcję laminatów płyty HDF. W Vinyl Planks nie ma HDF.

Panele winylowe wodoodporne
2. Cicha podłoga. Brak płyty HDF to także cisza podczas chodzenia. Panele winylowe są znacznie cichsze od laminowanych  odpowiedników.

Dodatkowo, stosowany do tego rodzaju paneli podkład Dream Tec jest podkładem wygłuszającym o 20 dB.

3. Szeroka gama pięknych dekorów, pozwalająca na dobór wzoru odpowiedniego do każdego niemal pomieszczenia. W ofercie zarówno dekory imitujące drewno, jak i kamień oraz ceramikę.

Panele winylowe Berry Alloc

4. Niektóre wzory imitujące drewno posiadają wierzchnią warstwę winylową, która nie jest gładka, ale o strukturze szczotkowanego drewna.

5. Niektóre wzory posiadają V-fugę czterostronną, zwiększającą walory ozdobne paneli.

Panele winylowe do mieszkań

6. Trwałość. Podłogi winylowe są niezwykle odporne na uderzenia, odkształcenia, zarysowania.

Klasyfikacja/odporność na ścieranie:

  • PURE 40: 32/AC4,
  • PURE 55: 33/AC5.

7. Łatwość montażu dzięki systemowi zamków Dream Click. Instalacja bez klejenia.

8. Z łatwością i szybkością montażu idzie w parze bardzo ciekawa zaleta. Istnieje możliwość łączenia ze sobą paneli winylowych o różnych kształtach i różnych wzorach. Dzięki temu masz nieograniczone możliwości doboru podłogi do innych elementów wyposażenia wnętrz.

Łączenie paneli winylowych

9. Łatwość demontażu. Choć z pewnością instalując podłogę nie myślisz aktualnie o jej demontażu, warto wiedzieć, że taka możliwość istnieje. Jeśli coś się zdarzy – można panele zdemontować, wymienić niektóre elementy i zamontować je z powrotem.

Jeśli przyjdzie nam na to ochota, możemy zdjąć podłogę całkiem i położyć ją w innym mieszkaniu/domu. Zdemontowane panele wciąż będą pełnowartościowym materiałem montażowym.

Panel winylowy

10. Za wysoką trwałością i silnymi zamkami spajającymi pojedyncze panele w jednolitą powierzchnię idzie dożywotnia gwarancja na montaż w pomieszczeniach mieszkalnych.

Panele winylowe Vinyl Planks

11. Niezwykła łatwość utrzymania podłogi w czystości. Wystarczy mop z odrobiną detergentu, aby podłoga lśniła jak nowa.

12. Możliwość instalacji w systemach z ogrzewaniem podłogowym.

Wymagania:

Panele winylowe Berry Alloc wymagają równej powierzchni i podkładu Dream Tec o grubości 1,5mm  (montaż na pływająco). Możemy je również kleić do posadzki przy użyciu specjalistycznych klejów do podłóg winylowych.

Obejrzyj przykładowe pomieszczenia z panelami:

Kolekcje:

  1. PURE Toulon Oak
  2. PURE Colombian Oak
  3. PURE Lime Oak
  4. PURE Disa
  5. PURE Monsanto
  6. PURE Zinc

Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć na żywo ekspozytory paneli winylowych Berry Alloc i dokonać trafnego wyboru.