Oto klasyczne, minimalistyczne drzwi. Dookoła ramiak, a w środku prosta lub ozdobna płycina. Obejrzyj podobne konstrukcje w odmiennym wykonaniu (PORTA, DRE oraz ENTRA).

Porta Grande A0

Porta Grande

Porta Grande to konstrukcja ramiakowa z drewna klejonego warstwowo. Zastosowane materiały sprawiają, że drzwi są cięższe i odpowrne na wypaczenia. Wewnętrzną płycinę ozdobną wykonano z mdf. Całość pokyta jest lakierem UV Premium Plus w ponadczasowej bieli RAL 9003. Ten rodzaj lakieru daje satynową gładką powierzchnię, odporną na zabrudzenia. ścieranie, zarysowania, zadrapania i uderzenia oraz gwarancję utrzymania koloru przez długie lata.

DRE Supreme Hampton 1

DRE Hampton

Hampton 1 – drzwi z kolekcji DRE Supreme by K. Miruć. Są to drzwi ramowe z frezowanymi ramiakami oraz profilowaną płyciną wewnętrzną. Skrzydła są dostępne w wysokościach 2043 mm (standard) oraz 2300 mm.
Drzwi pokryte uszlachetnionymi foliami o wysokiej odporności na zarysowania, łatwymi w czyszczeniu, z ochroną przed odciskami palców i plamami. Dostępne w kolorach: biała mat, jasna szara mat, ciemna oliwka mat, ciemny niebieski mat oraz czarna mat 2.

Entra Asilo Colombo 5

Entra Asilo Colombo 5

Colombo 5 z kolekcji Asilo firmy Entra – konstrukcja ramiakowa, stabilna, wytrzymała rama drzwi z mdf. Drzwi dostępne są w wersji lakierowanej oraz w fornirach. Wersja fornirowana z usłojeniem płyciny pionowym (Colombo 5) oraz poziomym (Colombo 6).

DRE Estra 5

DRE Estra 5

W drzwiach DRE Estra 5 także postawiono na konstrukcję ramową, wykorzystując do produkcji wysokiej jakości płyty drewnopochodne. Są to drzwi okleinowane, dostępne w pięciu okleinach jednolitych kolorystycznie (biała mat, jasna szara mat, ciemna oliwka mat, ciemny niebieski mat, czarna mat 2) oraz w pięciu okleinach drewnopodobnych.

Więcej o: Drzwi DRE Estra

DRE Sigma 4

DRE Sigma 4

DRE Sigma 4 to konstrukcja z ramiakowa płyt drewnopochodnych, płyciny płaskie HDF 4mm. Do skrzydeł w dekorze biały i dąb craft bielony dostępne są ościeżnice oklejone folią Finish w dekorze skrzydeł, dla pozostałych dekorów skrzydeł przewidziane są ościeżnice w dekorze czarna mat 2.

Porta Balance B0

Porta Balance B0 to drzwi okleinowane, dostępne w szerokiej gamie oklein drewnopodobnych oraz w okleinie białej. Płycina wewnętrzna wypukła, umiejscowiona pomiędzy pionowymi i poziomowymi ramiakami.

Więcej o: Drzwi Porta Balance

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby wycenić wybrane drzwi. Zachęcamy też do zapytań online