STRONA ARCHIWALNA – PODŁOGI NIEDOSTĘPNE

Podłogi winylowe Vinylcomfort

Podłogi winylowe

Podłogi winylowe Vinylcomfort to nowa koncepcja podłóg pływających LVT , przeznaczona do pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.

Łączy w sobie piękny wygląd i korzyści, które daje nowoczesna konstrukcja z podwójną warstwą korka.

 

Winyl podłogowy

Dzięki doskonałemu wykorzystaniu faktur i wzorów szlachetnego drewna, naturalnego kamienia i nowatorskich materiałów, kolekcja Vinylcomfort daje wiele możliwości tworzenia komfortowego i oryginalnego otoczenia.

Oprócz znakomitych parametrów użytkowych wynikających z właściwości korka oraz pokrycia podłóg warstwą winylu odpornego za ścieranie i zarysowania, podłogi te wyróżnia wygląd. Matowa powierzchnia połączona z różnorodnymi wzorami imitującymi drewno, cement, metal czy naturalny kamień wiernie odzwierciedla dany materiał.

Tłoczona powierzchnia nadaje podłodze naturalności i czyni ją bardziej atrakcyjną. Zapoznaj się z innymi zaletami podłóg winylowych.

Pobierz instrukcję montażu:

Pobierz plik w formacie pdf Instrukcja montażu paneli korkowych Vinylcomfort

KOLEKCJE VINYLCOMFORT

Kolekcja podłóg VinylComfort Home

VinylComfort HomeVinylComfort Home

Grupa podłóg winylowych przeznaczonych do użytkowania w pomieszczeniach mieszkalnych. Wzornictwo tradycyjne i bardziej nowoczesne. Zobacz!

VinylComfort Home

Kolekcja podłóg VinylComfort Commercial

VinylComfort CommercialVinylComfort Commercial

Grupa podłóg winylowych przeznaczonych do użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej: w restauracjach, biurach, muzeach, sklepach, itd. Można także instalować w mieszkaniach. Zobacz!

VinylComfort Commercial

STRONA ARCHIWALNA – PODŁOGI NIEDOSTĘPNE