Drzwi w kolorzeCzasem przyzwyczajenia skłaniają nas ku tradycyjnym wyborom. I jeśli szukamy drzwi wewnętrznych do mieszkania, skupiamy się na modelach w okleinach drewnopodobnych, naturalnych lub syntetycznych.

To nie wyczerpuje wszystkich możliwości. Możemy mieć drzwi malowane – i to na każdy kolor tęczy – drzwi z lustrem, a nawet tablicą do rysowania kredą.

Drzwi żółte? To tylko z pozoru ekstrawagancja. Wszystko zależy od tego, jak barwa lakieru komponuje się z innymi elementami wyposażenia wnętrz.

Wszystko to znajdziesz w ofercie Porty:

Kolorowe zamykanie

Kolorowe drzwi

Drzwi lakierowane możesz zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL. Daje Ci to ogromną swobodę w dopasowaniu barwy skrzydła i ościeżnicy do ścian i podłóg. Drzwi czerwone? Żółte? Nie ma problemu. Zwróć szczególną uwagę na lakierowane drzwi Porta Vector Premium.

Ale szukając niezwykłych barw nie jesteś skazany wyłącznie na lakier. Niektóre okleiny także dostępne są w wyjątkowo oryginalnych wybarwieniach.

Betonowe drzwi

Drzwi w kolorze betonu

Niektóre wnętrza, zwłaszcza te utrzymane w minimalistycznym stylu, nie boją się surowości. To właśnie dla nich stworzono „betonową” okleinę. Zwróć uwagę na charakterystyczny panel nad skrzydłem drzwiowym: to panel Level, dzięki czemu możesz osiągnąć zaskakujące efekty dekoracyjne.

Drzwi z lustrem

Drzwi z lustrem

Lustro to świetne rozwiązanie w pomieszczeniach małych, gdzie gra odbić wizualnie powiększy pomieszczenie, choć – jak widać na zdjęciu – nie tylko w małych.  To także sprawdzony sposób na dodatkowe zwierciadło w łazience.

Drzwi z tablicą

Drzwi z tablicą

Można zawiesić tablicę na ścianie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby tablica stała się częścią drzwi. W pokojach małych dzieci, a także uczniów, takie drzwi to prawdziwa atrakcja, przynosząca praktyczne korzyści.

Drzwi białe z podwyższoną ościeżnicą

Drzwi w kolorze białym

Biały kolor na drzwiach to żadna nowość. Ale w zestawieniu ze wspomnianym już panelem LEVEL efekt dekoracyjny jest godny uwagi. Zwróć uwagę na delikatny element zdobniczy po prawej stronie z dala od klamki – takie efekty tylko w kolekcji Porta Form.

Zapraszamy!

Zapraszamy do naszych sklepów, aby obejrzeć drzwi Porta.

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, przygotujemy niezobowiązującą ofertę dla Ciebie.