Ościeżnica stalowa Porta System to odporna i trwała alternatywa dla ościeżnic wykonanych z mdf. Nadaje się zarówno do nowych, jak i starych budynków. Jest to ościeżnica regulowana, która w wersji Elegance dostępna jest z chowanymi zawiasami.

Brak widocznych połączeń

Dzięki spawaniu na połączeniach i malowaniu proszkowym Farbą Poliestrową Premium, linia połączeń w narożniku pozostaje niewidoczna, bez szkody dla jej trwałości.

Trwała ościeżnica

Dzięki wysokiej jakości wykonania i zastosowanym materiałom, ościeżnica jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Gwarantem jej trwałości jest zastosowana stal.

Odporność na wilgoć

Ościeżnica stalowa Porta System wykonana jest z blachy ocynkowanej i dodatkowo zabezpieczona warstwą pasywacyjną w procesie przygotowania powierzchni. Na to nałożona jest warstwa farby proszkowej poliestrowej. W ten sposób ościeżnica zabezpieczona zostaje przed działaniem wody i staje się odporna na korozję.

Znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jakimi często są kuchnia i łazienka.

Dopasowana do Ciebie

Ościeżnicę stalową bezprzylgową Porta System producent może pomalować dla Ciebie na dowolny kolor RAL lub NCS w systemie zamówień kontraktowych.

Zapraszamy!

Odwiedź nasz sklep w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej 218, aby uzyskać wycenę drzwi Porta na ościeżnicy stalowej lub zapytaj o cenę online.