Porta Resist to kolekcji drzwi wyróżniająca się elegancją i trwałością. Konstrukcja pełna, odporna na uszkodzenia, zarysowania i ścieranie okleina Gladstone, wyjątkowo imitująca usłojenie drewna. Wiele modeli z tej kolekcji posiada przeszklenie, które pozwoli doświetlić przestrzeń mieszkalną.

Drzwi Porta Resist na ościeżnicy stalowej

Kolory oklein, z których możesz wybierać w przypadku tej kolekcji to: Dąb Piaskowy, Halifax Naturalny oraz Dąb Brązowy

Modele z kolekcji Resist

Dostępne są skrzydła pełne bez dodatkowych zdobień, jak również z intarsjami oraz przeszkleniem. Usłojenie pionowe oraz poziome – w zależności od tego, czego potrzebuje Twoje wnętrze.

Porta Resist modele E1 B1 Porta Resist modele 7.4 7.3 Porta Resist modele 7.2 7.1 Porta Resist modele 1.4 1.3 Porta Resist modele 1.2 1.1 Porta Resist modele 4.B 4.A z czarną szybą Porta Resist modele 4.A H.1

Resist 4.A

To właśnie do tej kolekcji należy bardzo popularny model Resist 4.A. Wyróżnia go wąska pionowa szybka, przecinająca całą powierzchnię skrzydła. Do wyboru: przeszklenie hartowane biały mat albo szyba czarna. Model z czarną szybą doskonale sprawdzi się z ościeżnicą stalową Elegance również w kolorze czarnym.

Drzwi Porta Resist 4.A z podłużną czarną szybą

Drzwi dostępne są zarówno w wersji przylgowej, jak i bezprzylgowej, wypełnienie typu „plaster miodu” lub z płyta wiórowa. Dolna krawędź zabezpieczona przez wilgocią w technologii TechnoPorta Aqua Stop.

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby wycenić drzwi Porta Resist. Zachęcamy też do zapytań online