Drzwi o wyjątkowej trwałości, klasyczny design, nowoczesne wzory oklein, atrakcyjna cena.

Porta CPL Antracyt - czarna ościeżnica

Płytowa konstrukcja oraz wypełnienie o strukturze plastra miodu sprawiają, że drzwi są stosunkowo lekkie, a jednocześnie skutecznie usztywnione. Nie zapewniają jednak dużej izolacji akustycznej, dlatego też w miejscach, w których jest to niezbędne, np. w sypialni czy gabinecie, warto zastosować płytę wiórowo-otworową, aby osiągnąć lepszą redukcję hałasu. 


Dostępne modele drzwi Porta CPL

Zestawienie modeli drzwi Porta CPL

Skrzydła Porta CPL dostępne są w wersji pełnej bez przeszkleń (model 1.1) lub przeszkleniami różnej wielkości i kształtu (pozostałe modele).


 

Drzwi Porta CPL w okleinie buk piaskowy

Okleina CPL to niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie oraz działanie wilgoci okleina syntetyczna. To wszystko sprawia,  że drzwi CPL mogą być użytkowane nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Drzwi Porta CPL Dąb Craft

Dostępna jest cała gama laminatów CPL w odcieniach dębu, orzecha, buku, a także w szarości, antracycie, czerni oraz bieli. 

Skrzydło Porta CPL w okleinie Dąb Naturalny i z czarną ościeżnicą

Skrzydło i ościeżnica mogą być w tej samej okleinie, albo w okleinach różnych. Szczególnie modne są obecnie skrzydła w okleinie drewnopodobnej z czarnymi ościeżnicami.

Porta CPL - drzwi w okleinie Hikora Naturalna

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby wycenić drzwi Porta  CPL. Zachęcamy też do zapytań online