W pierwszej połowie 2018 roku wciąż najpopularniejsze pozostają korki bielone i w barwach szarości.  Oto, co było najczęściej kupowane:

5. Bamboo Artica

Jeden z najdroższych wzorów nie traci powodzenia wśród kupujących. Nic dziwnego, jest piękny i uniwersalny, nadaje się do różnorodnych wnętrz.

 

4. Malta Moonlight

Ten rodzaj Malty zachwyca odcieniem przypominającym blask rzucany przez księżyc. Dość równa i gładka faktura korka. Sprawdza się w zacienionych wnętrzach, które trzeba rozjaśnić.

 

3. Malta Platinum

Znowu Malta, tym razem w ciemniejszym wydaniu platynowym. Do jasnych, dobrze oświetlonych wnętrz, którym trzeba nadać charakteru.

 

2. Hawai Natural

Absolutny i wieloletni bestseller wciąż cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Klasyczny korek ścienny o tradycyjnej fakturze z dużymi fragmentami korka ułożonymi w przypadkowe wzory. Robi wrażenie zarówno oglądany z bliska, jak i z dalszej odległości.

 

1. Moon

Korek promocyjny w niezwykle atrakcyjnej cenie. Blisko czterdzieści procent tańszy od innych bielonych korków, a efekt na ścianie świetny. Jedyną jego wadą jest to, że stanowi ofertę dostępną okresowo. Bo uznanie kupujących już znalazł.

 

Zobacz także:

 

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć na żywo najpopularniejsze korki ścienne.