Wzory korków ściennych są ponadczasowe. Kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się ścian korkowych tylko to potwierdza, gdyż z niewielkimi zmianami cały czas obracamy się w grupie tych samych barw i dekorów.

5. Malta Platinum

Zaczynamy od mrocznego, platynowego korka, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie będziemy chcieli przyciemnić pomieszczenie. Malta Platinum doskonale zaprezentuje się także w kontrastowych zestawieniach.

Ściana korkowa sprawdzi Malta Platinum

 

4. Bamboo Artica

Korek, który różnie wygląda w zależności od oświetlenia. Raz wydaje się bardziej beżowy, raz szarawo-biały. Jego zaletą jest wielka uniwersalność. Drobna, geometryczna faktura tej ściany przyciąga do niej wielbicieli korka, którzy nie wahają się zapłacić za nią nieco więcej, niż za inne ściany.

Korek ścienny Bamboo Artica

Korek ścienny Bamboo Artica

 

3. Malta Moonlight

Biel nieodmiennie pozostaje w modzie, choć w przypadku Malty Moonlight nie chodzi o czystą biel, ale taką muśniętą księżycowym światłem. W połączeniu z łagodną fakturą korków typu Malta, daje to niezwykle ciekawy efekt.

Ściana korkowa Malta Moonlight

 

2. Hawai Exclusive

Trzeci z korków bielonych, najbardziej biały ze wszystkich. Stąd stała wysoka pozycja tradycyjnej ściany korkowej: Hawai Exclusive.

Ściana korkowa Hawai Exclusive

 

1. Hawai Natural

Po chwilowej nieobecności na naszej liście w zeszłym półroczu, najczęściej sprzedawany korek ścienny wszechczasów wraca i to od razu na pierwsze miejsce. Naturalna barwa, bardzo „korkowa” struktura – to wszystko decyduje o ogromnej popularności Hawai Natural.

Hawai Natural

 

Zobacz także:

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć na żywo najpopularniejsze korki ścienne.