Jakie wzory korka ściennego wybierali Państwo najchętniej w drugiej połowie 2017 r.? Bielone faktury typu „Malta”, nieśmiertelny wzór „Hawai Natural”… a co najciekawsze, w grupie korkowych bestsellerów znalazła się nowość, ściana „Brick”, wyglądająca jak ceglany mur.

5. White Brick

Korek, który wygląda jak cegła: pobielona wapnem, czasem nie całkiem równo położona, a wszystko dla  zdobniczego efektu, który rzeczywiście może zrobić wrażenie  Wystarczy spojrzeć na zdjęcie poniżej:

Korek ścienny White Brick

Korek ścienny Brick

4. Malta Moonlight

Kolejna bielona ściana, o nieco cieplejszej barwie i zdecydowanie innej, dosyć wyrównanej strukturze. Wieloletni bestseller.

Malta Moonlight

 

3. Malta Platinum

Ciemniejsze barwy, struktura ta sama jak w Malcie Moonlight. Jeśli jesteś zmęczona(y) bielą, być może przekonają Cię platynowe odcienie.

Malta Platinum

 

2. Bali

Naturalna barwa, drobne, geometryczne kawałki korka, tworzące stosunkowo równe, wąskie paski. Takie są ściany Bali.

 

1. Hawai Natural

Obecność tego wzoru w zestawieniu nie zdziwi nikogo, dla którego korek nie jest odkryciem ostatnich dni. Klasyczne, naturalne wybarwienie korka, równie klasyczna struktura chaotycznie ułożonych, dosyć dużych kawałków. W połączeniu z atrakcyjną ceną otrzymujemy najpopularniejszy wzór wszechczasów.

 

Zobacz także:

Zapraszamy!

Zapraszamy do sklepu w Gdańsku, aby obejrzeć na żywo najpopularniejsze korki ścienne.